Barrandez-vous je absolutním vítězem a Projektem roku 2021

Praha, 28. ledna 2022 - Absolutním vítězem XI. ročníku soutěže a Realitním projektem roku 2021 se v kategorii Cena veřejnosti stal rezidenční komplex Barrandez-vous. Za originální realizací na pražském Barrandově stojí developerská společnost Top Estates, která již v předchozích letech obdržela pro své stavby mnohá významná ocenění a pozornost si získávají i nově připravované projekty.

Nový rezidenční komplex Barrandez-vous spojuje moderní architekturu a přírodu v oblíbené lokalitě. Jedná se o dvě budovy v originálním organickém tvaru se 169 nadstandardními byty a rozlehlým parkem ve vnitrobloku. Téměř každá bytová jednotka poskytuje prostor pro venkovní relaxaci formou soukromých zahrad, velkorysých teras či lodžií. 

Architektem projektu Barrandez-vous je ateliér Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových, krajinnou architekturu a zeleň navrhl Atelier Flera pod taktovkou Ferdinanda Lefflera, developerskou a stavební činnost zajišťuje společnost Top Estates Group.

Rezidenční stavba na východním okraji pražského Barrandova, v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a zároveň s výbornou dopravní dostupností, bude dokončena v průběhu letošního roku. 

"K oceněním našich projektů přistupujeme s celým týmem s pokorou, velmi si jich vážíme a celkové vítězství projektu Barrandez-vous v kategorii, kde hlasuje veřejnost, nám udělalo velkou radost. Je pro nás velkou motivací pro realizaci dalších projektů", říká Dušan Dvořák, spolumajitel společnosti Top Estates Group.

Rezidenční projekt získal další ocenění ve stejné kategorii ještě mezi developerskými stavbami za Prahu 5, celkově tak  ovládl letošní soutěž nejlepších developerských společností v České Republice a stal se Realitním projektem roku 2021.