Naším posláním je
předčit vaše očekávání

Každý náš projekt je unikátní. Běžná lokalita nám nestačí. Milujeme výzvy. Realizujeme mimořádné stavby s vášní pro design a architekturu. Využíváme moderní technologie a spolupracujeme výhradně s TOP profesionály v oboru.

Dušan Dvořák a Petr Teplý

Proč do toho
jít s námi?

S bohatými zkušenostmi jsme významným hráčem na tuzemském realitním trhu. Od ostatních se ale lišíme významně. Čím? Naším lidským a profesionálním přístupem.

Jsme fascinováni uměním kvalitního bydlení. Takového bydlení bychom ale nikdy nedosáhli pouhými technickými výkresy. Pro skutečná umělecká díla musíme umět dokonale naslouchat svým klientům. Jakmile nám řeknete o svých snech, pustíme se do díla.

Mistrovské dílo
si žádá náročný tým

Petr Teplý

Ing. Petr Teplý

Partner

Petr Teplý je zakladatelem naší společnosti. Je expertem v oblasti developmentu a realizací projektů a společně s Dušanem Dvořákem je u všech klíčových rozhodnutí společnosti.

Dušan Dvořák

JUDr. Dušan Dvořák

Partner

Dušan Dvořák je zakládajícím partnerem společnosti. Jeho doménou jsou oblasti práva, financí, vyhodnocování akvizičních příležitostí a současně obor developmentu a realit. Jeho profesní náročnost se promítá do chodu celé firmy.

  • Simona Kovalská Sommerová Ředitelka developmentu
  • Filip Kašík Výrobní ředitel
  • Martin Švoma Projektový manažer
  • Lucie Fast Finanční ředitelka
  • Marian Konečný Obchodní manažer
  • Dagmar Machancová Marketing

Ozvěte se nám

Každý projekt je pro nás nová možnost, jak posouvat sami sebe i naše klienty.