PORTUM Towers

PORTUM Towers

Lokalita

Bratislava

Realizace

2021-2025

Stav

Připravujeme

Rozsah

490 bytů, komerční prostory

Investiční náklady

4.100.000.000 Kč

Bydlení jako zážitek na prestižní adrese

V nově vznikajícím srdci Bratislavy vyroste architektonické dílo světové úrovně. Díky své lukrativní poloze v moderní mrakodrapové čtvrti tak půjde o jednu z nejprestižnějších adres ve městě, splňující nejnáročnější požadavky na komfort, soukromí, bezpečnost, poskytované služby a především kvalitu bydlení.

Dvě nepřehlédnutelné rezidenční věže, obklopené rozlehlým parkem, nabídnou jak unikátní bydlení s wellness, fitness a bazénem, tak velkorysé otevřené prostranství protkané moderním uměním, poskytujícím prostor pro každodenní relaxaci.

Vedle výrazné architektury, kvality provedení detailů projektu a variabilní velikosti bytů až do 400m2 je mimořádný důraz kladen také na podobu veškerých vnitřních prostor. A to nejen společných částí a recepce, ale také privátních interiérů, které pro Portum Towers navrhli přední čeští a slovenští architekti. V posledních 5-ti patrechvyrostou byty zvané Spectacular, s výškou 3m a velkými zastřešenými terasami.

Projekt má územní rozhodnutí a zahájení výstavby je v plánu na konci roku 2021.
Oficiální prodej bytů v této nově vznikající dominantě města s dechberoucími výhledy na centrum Bratislavy i pobřeží Dunaje bude zahájen v nejbližších měsících.

ROZSAH

  • 490 bytů
  • Dvě rezidenční věže 115m (36 podlaží) a 97m (30 podlaží)
  • Dva hotelové komplexy (7 a 8 podlaží)
  • Rozlehlý park a veřejná prostranství, wellness, fitness, bazén, relaxační zóny
  • Komerční prostory - služby a restaurace
  • Parkovací stání