Nový exkluzivní projekt PORTUM Towers

Praha, 8. února 2021 – Developerská skupina Top Estates expanduje do sousedního Slovenska.

Na konci minulého roku dokončila vstup do významného projektu Portum Towers, který vyroste v pulzující mrakodrapové bratislavské čtvrti nazývané Downtown. Celková investice v rámci tohoto jedinečného rezidenčního projektu umístěného ve středu Bratislavy přesáhne 4,1 miliardy korun. Top Estates Group tímto naplňují svůj záměr působit a stavět v Praze, Brně a Bratislavě.

Projekt Portum je součástí takzvaného nového centra Bratislavy na pobřeží Dunaje, jehož ambicióznost doplní nadčasová architektura projektu a technické provedení. „Díky své lukrativní poloze se jedná o jednu z nejprestižnějších adres v Bratislavě. Obdobný projekt nemá na Slovensku obdoby, jsme nadšeni z jeho jedinečnosti, kterou chceme dále zdokonalovat. Pro budoucí zájemce o byty připravujeme mnohé novinky, které chceme představit v následujících měsících. Je to pro nás další velká výzva, kdy budeme realizovat další prémiový projekt a těšíme se na ni,“ říká Petr Teplý, spoluzakladatel společnosti Top Estates Group.

Na projektu pracujeme již řadu měsíců a pro jeho realizaci jsme připravili tým profesionálů, kteří mají zkušenosti s podobnými stavbami ze zahraničí a patří mezi špičky ve svém oboru. Věříme, že bydlení v Portum bude pro všechny rezidenty prestižní záležitostí a stane se i skvělou investicí. Jsme opravdu rádi, že na slovenský trh vstupujeme právě s tímto projektem,“ vysvětluje Dušan Dvořák, spoluzakladatel Top Estates Group.

Dvě štíhlé výškové obytné věže projektu Portum vyrostou na exponovaném místě mezi dalšími mrakodrapy v exkluzivní části města, která posouvá Bratislavu do ligy velkoměst západního stylu. Polyfunkční rezidence nabídne svým obyvatelům nejen vysoký standard bytů a společných prostor, ale také nadstandardní služby jako například wellness, bazén a další. V projektu se klade důraz na komfort, bezpečnost a bude dbáno i na akustické vlastnosti budovy pro zajištění co největšího soukromí rezidentů. Při výstavbě jednotlivých bytů bude možnost plnit konkrétní požadavky klientů, bytový mix není pevně stanoven. Nedílnou součástí projektu je i okolní park nabízející místo pro venkovní relaxaci. Stavba by měla začít ještě letos na podzim, dokončení je plánováno na přelom roku 2025 a 2026.

Více informací o projektu www.portumtowers.com