WOKO

Lokalita

Brno

Realizace

Stav

Prodáno po stavebním povolení

Rozsah

10.380 m2

Investiční náklady

500.000.000 Kč

Unikátní polyfunkční dům zahalený do zeleně

v budoucnu přinese do moravské metropole organickou architekturu a budovu zahalenou do zeleně, která se stane výrazně odlišnou od ostatních staveb ve městě. 

Stav 12/2022: prodáno po stavebním povolení

Tvar objektu připomíná zaoblený tvar trojúhelníku s vnitřním elipsovým atriem, které je v prostoru parteru oživeno zelenými a vodními plochami. Působivá vodní zrcadla i dřevěné ostrůvky s posezením dotváří příjemnou atmosféru pro setkávání a pracovní schůzky. Dominantním prvkem atria je originální schodiště umožňující propojení se zelenými terasami ve vyšších patrech a venkovními pobytovými schodišti, díky nimž lze budovu obejít po celém obvodu.

Polyfunkční projekt má 5 nadzemních podlaží, z nichž každé je řešeno jako open-space s efektivně řešeným jádrem a přípravou pro rozdělení na menší kanceláře včetně nejmodernějších technologií. Od 2. nadzemního podlaží patra ustupují a vznikají zde zelené střešní terasy, určené pro pobyt a relaxaci.

Komunitní střešní zahrada s kavárnou poskytne svým uživatelům prostor pro odpočinek, pracovní schůzky i panoramatické výhledy na město.

Nachází se v jižní části Brna, mezi ulicemi Vídeňská a Bohunická. V oblasti, kde je nejen výborné spojení do centra města, ale také přímý sjezd na hlavní dálniční komunikace směr Praha, Vídeň a Ostrava.

Atraktivitu lokality zvyšují i přibývající okolní rezidenční projekty, obchodní centra a rozrůstající se moderní čtvrť, která poutá stále větší pozornost investorů.

 

Objekt:

  • 10.380 m2 plochy
  • 5 nadzemních podlaží
  • unikátní vnitřní atrium, zelené terasy a komunitní střecha s kavárnou
  • moderní technologie
  • parkování