BARRANDEZ-VOUS opět boduje mezi nejlepšími projekty v ČR

Praha, 16. listopadu 2022 - Již po čtvrté získávají realizované stavby developerské skupiny Top Estates ocenění v soutěži Best of Realty a s originálním pražským projektem Barrandez-vous v letošním ročníku dokonce hned dvě. Bronzovou medaili od odborné poroty v kategorii Rezidenční stavby většího rozsahu a na stejnou příčku jej vyneslo také hlasování čtenářů. Rezidenční komplex, který byl nedávno dokončen, se díky spojení unikátního konceptu zeleně a moderní architektury stal vyhledávaným pražským projektem a nyní jeho kvalita neunikla ani pozornosti odborné poroty. Pro developera je to celkově již desáté ocenění realizovaných projektů.

Celý koncept projektu Barrandez-vous je založený na vysokém standardu bytových jednotek a výrazném propojení s přírodou s možností přátelských setkávání, od rozlehlého parku, velkorysých teras až po zahrady s dostatkem prostoru pro relaxaci v soukromí. Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly v oblíbené lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města i do okolní přírody, v pěší vzdálenosti k přírodní rezervaci Prokopské údolí a rychlým spojením do centra Prahy.

Projekt byl dokončen v létě letošního roku a noví majitelé se začínají postupně stěhovat do svých bytů, jejichž vysoký uživatelský komfort v interiérech zajišťují především kvalitní materiály od hliníkových velkoformátových oken až po dřevěné podlahy. Aktuálně je prodáno kolem 90% bytových jednotek.

Autory architektonického návrhu jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler z Atelieru Flera, na projektu spolupracovali také Machar Teichman architects a Atelier Habina. Na včerejším slavnostním galavečeru ve Foru Karlín, kde proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže Best of realty 2022, převzali cenu za 3. místo v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu, zakladatelé developerské společnosti Top Estates, Petr Teplý a Dušan Dvořák.

Záznam se slavnostního galavečera Best of Realty ZDE

Jsme šťastní, že jsme opět uspěli na těchto českých realitních Oskarech a vážíme si i všech předchozích ocenění, spolupráce s architekty a celého našeho týmu. Dodnes si v myšlenkách nesu příběh ze začátků tohoto projektu, jak jsme pozemky kupovali od tří dam, které vzpomínaly, jak zde trávily dětství a na budoucnosti tohoto místa jim velmi záleželo. Mezitím se odehrála spousta událostí i změn a dnes se celý příběh Barrandez-vous skvěle uzavírá realizací originální stavby a tímto prestižním oceněním,” říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates.

Projekt Barrandez-vous se stal od začátku naší srdcovou záležitostí pro svoji hravost a originalitu. Máme proto radost, že nejen historický odkaz místa jsme mohli přenést z myšlenek do realizace a zanechat zde i pro další generace moderní rezidenční architekturu v souznění s přírodou, ale především kvalitní bydlení, které svým uživatelům přinese do života vysoký komfort. My sami v našich projektech nebydlíme jen virtuálně, v průběhu celého procesu, ale často v nich byty vlastníme a žijeme tak s projekty dál,” doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Více o společnosti i projektu
www.topestates.cz
www.barrandez-vous.cz