Barrandez-vous se blíží dokončení a spouští poslední etapu prodeje

Praha, 2. června 2022 – Před několika dny byl zahájen prodej poslední etapy, ve které se nově objevily byty s terasami a soukromými zahradami. Projekt Barrandez-vous, který se v letošním roce stal absolutním vítězem Realitního projektu roku 2021 v ČR v hlasování veřejnosti, bude během pár týdnů zkolaudován a noví majitelé se mohou nastěhovat již na podzim letošního roku.

V rezidenčním komplexu Barrandez-vous se 169 bytovými jednotkami jsou aktuálně prodány všechny byty z první etapy. S nabídkou exkluzivních bytů se soukromými zahradami a terasami však developerská společnost Top Estates přichází až nyní, ve fázi těsně před dokončením, kdy je zřejmé, že nemusí díky celkové nestabilitě stavebního trhu přistoupit k navýšení cen ani posunům v harmonogramu a stavba bude během pár týdnů zkolaudována.

Rezidenční komplex Barrandez-vous vznikl v unikátní lokalitě Barrandova, v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a zároveň s rychlým spojením do centra Prahy. Vysoká kvalita zpracování objektu i standardů bytových jednotek nastavuje nový trend prémiových developerských projektů. Architektonické zpracování obou bytových domů, soukromých zahrad i nového rozlehlého parku je založeno na výrazném propojení s přírodou, neboť stále více klientů upřednostňuje možnost vlastních zahrad či velkorysých teras, které poskytují prostor pro relaxaci a přátelská setkávání, stejně jako park ve vnitrobloku, který bude přístupný i všem obyvatelům v okolí. 

“V běžném životě nemáme vždy kolem sebe okolí a stavby, které v nás vyvolávají příjemné emoce, ale pohled do zeleně či na oblohu je skvělý vždy a nikdy se neopakuje. Při pobytu venku, ať už v parku, na terase či zahradě si však tento luxus můžeme dopřát všichni. Pro mě je to zároveň jeden z nejsilnějších elementů v projektu s nikdy nekončící podívanou, kterou nám bezpečný pobyt pod širým nebem může nabídnout. A to se myslím v projektu Barrandez-vous skvěle podařilo,” říká Petr Teplý, společník Top Estates Group.

Krajinnou architekturu přilehlých zahrad a parku ve vnitrobloku zpracoval Atelier Flera, který se nyní podílí i na jeho realizaci. Součástí plánu je piknikové místo a relaxační zóny, venkovní prostranství doplní i amfiteátr s dřevěnými schodišťovými stupni, který je právě ve výstavbě.

"V projektu Barrandez-vous jsme se snažili přenést zážitek z pohledu na zeleň a do přírody přímo na dotek každému obyvateli až před dveře obývacích pokojů, ať už v podobě zahrad, parku či lodžií jednotlivých bytů. Zahrady i okolní příroda se mění nejen během roku, ale i v průběhu celého dne. Díky slunci, stínům i večernímu osvětlení nám dokáže dopřát různé nálady a atmosféry. A nikdy není stejná. Probouzí se a usíná. Roste a zaniká. Takovou podívanou vám interiér bytu nikdy nedokáže nabídnout”, říká Ferdinand Leffler, krajinný architekt Ateliéru Flera.

“Přál bych všem budoucím rezidentům Barrandez-vous, aby se pro ně chvíle strávené v parku či zahradách staly příjemnou součástí jejich životů. Ať už budou sloužit pro relaxaci a klid či okamžiky s rodinou, přáteli nebo obklopeni svými psími kamarády. Zkrátka přesně tak, jak si každý představujeme ideální pohodu doma nebo při pobytu venku a svobodní v každém pohybu”, říká Dušan Dvořák, druhý společník Top Estates Group.