BARRANDEZ-VOUS zahajuje stavbu druhé etapy

Praha, 2. února 2024 - Developerská skupina TOP ESTATES zahájila výstavbu druhé etapy Barrandez-Vous, během dvou let tak vznikne v Praze další bytový dům s téměř padesáti byty a výhledy na celou metropoli. Nový objekt harmonicky ucelí stávající rezidenční komplex a naváže na úspěšnou první etapu, která získala mnoho prestižních ocenění za architekturu i veřejný prostor.

Vyhledávané byty 2+kk i větší rodinné,se zahradami i terasami, zůstanou i v novém objektu stále zastoupeny a díky poloze na kopci poskytnou unikátní výhledy na Prahu i okolí. Developer zahrnuje do projektu více umění, designu, moderních technologií i prémiového standardu a posunuje komfort bydlení v nové etapě Barrandez-Vous ještě výš. Prodej bytů byl již zahájen a zájemci mohou nyní využít výhodnějších podmínek rezervace. 

"Nová etapa Barrandez-Vous je ideální příležitostí pro ty, kteří hledají prémiové bydlení v blízkosti přírody, ale i pro ty, kteří plánují investici do nemovitosti v horizontu dvou let nebo ještě vyčkávají na nižší úrokové sazby hypoték. Aktuálně zájemcům stačí zaplatit rezervační poplatek 15%, který se později stane součástí kupní ceny a zbývajících 85% doplatí až po dokončení stavby a kolaudaci”, vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

petr-a-dusan-new.jpg (393 KB)

Foto: Petr Teplý a Dušan Dvořák, zakladatelé developerské společnosti TOP ESTATES 

Od začátku jsme se snažili vytvořit opravdu velkorysý projekt, jak z pohledu kvality a vysokého standardu bytů, ale i veřejného prostoru. Na rozlehlém pozemku vznikl nový park s velkým množstvím zeleně, se vzrostlými stromy a tisíci rostlinami, který poskytuje několik míst pro trávení volného času i dostatek prostoru pro relax. Na projektu Barrandez-Vous jsme spolupracovali se špičkovými architekty, díky nimž vznikla originální myšlenka propojení parku s organickým tvarem architektonického návrhu budov. Snažíme se společně vytvářet místa, kde se bude lidem dobře žít nejen v soukromí svých zahrad a teras, ale i venku, kde mohou společně trávit čas obklopeni přírodou”, říká Petr Teplý, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

Hlavními architekty projektu jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera. 

under-construction.jpg (6.59 MB) Foto: Under-Construction Architects

 

flera.png (3.76 MB)Foto: Atelier Flera

V novém rezidenčním projektu Barrandez-Vous se potkalo vše a obě etapy mají co nabídnout.

Moderní design, vysoký standard bydlení s výhledy na Prahu, garáže a parkovací stání pro elektromobily, přírodu, soukromé zahrady i nový park ve vnitrobloku s relaxačními zónami.

Nachází se v ulici Kurandové na Barrandově, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přímým spojením do centra autem i MHD, v blízkém okolí je několik přírodních rezervací jako Prokopské údolí, Chuchelský háj a Červený lom.

Více o projektu www.barrandez-vous.cz