Bydlení v metropoli i harmonii s přírodou

Bytový komplex Barrandez-vous svůj francouzsky znějící název, jímž evokuje romantické schůzky, nedostal náhodou.

„Naším cílem bylo vytvořit projekt, který bude na dosah centra  Prahy a zároveň poskytne obyvatelům dostatek klidu, zeleně a možností relaxace v novém parku. Pojmenovali jsme jej Barrandez-vous – tato slovní hříčka odkazuje na název čtvrti, ale také na nově vznikající destinaci pro sousedská setkávání, místo, kde se budou potkávat přátelé i rodiny s dětmi,“ popisuje vizi developera Petr Teplý, spoluzakladatel skupiny Top Estates, která se zaměřuje na prémiový  rezidenční development a polyfunkční projekty.

Druhý ze spolumajitelů, Dušan Dvořák, doplňuje: „Barrandez-vous dál ponese cenný historický odkaz místa, kde stojí. Nejen jeho rezidenti, ale i obyvatelé celého Barrandova tady v příjemném prostředí alespoň na chvilku zapomenou na každodenní shon velkoměsta.“

Lokalizace projektu v oblasti s historickou vilovou zástavbou a moderní infrastrukturou s veškerou potřebnou občanskou vybaveností naplnění zmíněných vizí skvěle nahrává. 

Všechny výhody oblíbené pražské lokality a svého nového domova mohou budoucí majitelé ocenit již při nastěhování na podzim letošního roku. Aktuální nabídku bytů si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: LUXURY Design&Developer Report 2022

 

www.barrandez-vous.cz