Nejúspěšnější projekt v ČR pokračuje: Barrandez-Vous zahajuje prodej bytů druhé etapy

Top Estates naváže další výstavbou na úspěšný rezidenční projekt Barrandez-Vous, který zazářil mnoha prestižními oceněními a zahajuje prodej bytů druhé etapy. Nové bydlení s rozlehlým parkem a relaxačními zónami, překvapí panoramatickými výhledy na Prahu i mimořádně vysokým standardem.

Tři rezidenční objekty Barrandez-Vous, s rozlehlým parkem a relaxačními zónami uprostřed, vznikají ve dvou etapách výstavby, v jedné z nejzelenějších pražských čtvrtí, v ulicích Kurandové a Dostalové na Barrandově. Nedávno dokončená první etapa Sever a Jih, je ideální volbou pro všechny, kteří hledají byt k okamžitému nastěhování či investici. Nyní developerská společnost Top Estates připravuje výstavbu druhé etapy a právě zahajuje prodej bytů v novém objektu. 

"Pro všechny, kteří teprve bydlení či větší investici plánují v horizontu dvou let nebo vyčkávají na nižší úrokové sazby hypoték, je nová etapa Barrandez-Vous nejvýhodnější. Nyní zájemcům stačí zaplatit jen rezervační poplatek 15%, který se později stane součástí kupní ceny a zbývajících 85% doplatí až po dokončení stavby a kolaudaci”, vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

“Během dvou let zde vznikne další bytový dům Západ, který dostavbou území harmonicky ucelí organickou architekturu rezidenčního komplexu i veřejný prostor. Pozemek na kopci poskytuje nádherné pohledy na Prahu a okolí, vyhledávané byty se zahradami a terasami tedy zůstanou i v novém objektu nejvíce zastoupeny. Díky moderním technologiím a mimořádnému standardu se však posune komfort bydlení v nové etapě Barrandez-Vous ještě výš”, doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

V novém objektu jsou již podzemní parkovací stání s napájecími stanicemi pro elektromobily samozřejmostí, stejně jako dřevěné podlahy, podlahové vytápění a designové koupelny. Prostorné byty dokonale propojí s okolím velkoformátová hliníková okna, venkovní žaluzie ochrání před sluncem a snížené široké parapety poskytnou i při nepřízni počasí místo pro relaxaci s výhledem na Prahu či okolí. Park plný stromů a kvetoucích rostlin však už nyní připravuje novým rezidentům a návštěvníkům krásnou podívanou během všech denních i ročních období. Důvodem je nejen pečlivá volba skladby rostlin, ale i primární přístup developera k péči o zeleň a inovativním technologickým řešením v rámci úspor a hospodaření s vodou.

Originálně promyšlený veřejný prostor a park plný stromů s přírodním amfiteátrem, vytvořil pro nové obyvatele král českých zahrad, krajinný architekt Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera.

Díky unikátní architektuře, kvalitě provedení stavby i venkovnímu prostranství se stal projekt Barrandez-Vous v roce 2021 a 2022 nejlepším rezidenčním projektem mezi stovkami staveb v České republice.

Hlavními architekty projektu jsou Erika a Vladimír Vašutovi s týmem Underconstruction Architects a spolupráce s Top Estates úspěšně pokračuje i při druhé etapě.

Více o projektu www.barrandez-vous.cz