Novým trendům v bydlení dominují byty se zahradami a sdílené parky

Jedním z nejvýraznějších trendů v bydlení je pro rok 2024 posun k přírodě. Architektuře dominují organické tvary a propojení moderního bydlení s venkovním prostorem. Sdílené parky a vlastní zahrady se stávají stále oblíbenějším benefitem při výběru nového bytu.

V novém rezidenčním projektu Barrandez-Vous se potkalo vše.

Moderní design a bydlení s výhledy na panorama Prahy, soukromé zahrady a zelený svět plný stromů, bylinek i jedlých rostlin. Zážitek na každém metru čtverečním, život ve městě a zároveň v přírodě. 

Originální rukopis Ferdinanda Lefflera, nejznámějšího českého krajinného architekta a jeho týmu z Atelieru Flera je v Barrandez-Vous znát na každém kroku. Sdílený park uprostřed bytových domů nejsou jen stromy a květiny. Součástí jsou i venkovní relaxační a herní prvky, které jsou citlivě zasazeny do celého konceptu zeleně. Pro děti tak vznikla bezpečná místa pro zábavu a hry a pro všechny ostatní věkové kategorie zóny pro odpočinek i setkávání.

Příroda přímo přede dveřmi nového bytu 

Ještě vyšší úroveň každodenního zážitku z bydlení poskytují zahrady, terasy a prostorné lodžie, které prodlužují obytný prostor a vytváří nové “zelené pokoje” pro relaxaci v soukromí. 

Byty s vlastními zahradami jsou vhodné pro všechny, kteří pobyt venku ke svému spokojenému bydlení vyhledávají. Ať už pro děti a domácí mazlíčky, setkávání s rodinou a přáteli, pro pracovní chvíle nebo jen tak pro sebe či posezení u kávy.

První dva bytové domy SEVER a JIH se 169 byty již byly dokončeny a většina bytů má své nové majitele.

Ve výstavbě je aktuálně poslední etapa rezidence ZÁPAD, která posune komfort bydlení ještě výš.

www.barrandez-vous.cz