Podporujeme a pomáháme

Projekty z různých oblastí, které podporujeme a kde pomáháme,
vybíráme v Top Estates 
srdcem.

Jedním z nich je i podpora sportu, neboť jej sami vnímáme jako důležitou součást našich životů a zdravého životního stylu.

Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit svět cyklistiky a Accolade cycling team, který je složený z výrazných osobností cyklistického sportu. Největší hvězdou česko-slovenského týmu je Jaroslav Kulhavý, olympijský vítěz z Londýna a několikanásobný mistr světa, po jehož boku budou další zkušení jezdci a vítězové několika mezinárodních závodů Matouš Ulman, Tomáš Višňovský ze Slovenska a Marek Rauchfuss.

Pro letošní sezónu budeme celému týmu držet pěsti v seriálu mezinárodních prestižních maratónů UCI, Mistrovství světa, Evropy i České republiky.
Kalendář všech závodů
de6eef16-fadb-4ce5-9717-ce63fb89aff6.jpeg (195 KB)

 

Velmi se však těšíme také na další projekty, do kterých se může zapojit i široká veřejnost.

Jedním z nich je seriál amatérských závodů na horských kolech, s každoroční účastí desítky tisíc cyklistů, bez rozdílu věku a výkonnosti - KOLO PRO ŽIVOTVe 12-ti lokalitách napříč celou Českou republikou si tak mohou celé rodiny užít dny plné zážitků z pohybu v přírodě. Kalendář závodů Kolo pro život
kolo-pro-zivot-1.png (2.03 MB)
 

Dobrá spolupráce je i v našem pracovním týmu základem úspěchu, proto se v letošním roce také připojíme k výzvě podpořit pohybem zdravý životní styl i týmového ducha a objevíme se na startovním poli některého ze závodů pro veřejnost.  


Zde na našich sociálních sítích můžete průběžně sledovat reportáže z vybraných závodů. 

 Facebook  Instagram  Twitter

brychtajan-velkabites-brno-velkabites-20220327-114922-dsc-3919.jpg (371 KB)

brychtajan-velkabites-brno-velkabites-20220327-122252-dsc-4031.jpg (557 KB)