Příběh Barrandez-Vous pokračuje: Položili jsme základní kámen k nové výstavbě bytů

Za účasti klíčových osob společnosti a obchodních partnerů, architektů i týmu projektu, jsme slavnostně zahájili výstavbu bytů druhé etapy pražského rezidenčního projektu Barrandez-Vous.

Tři objekty, s rozlehlým parkem a relaxačními zónami uprostřed, vznikají ve dvou etapách. Budovy první etapy, Sever a Jih, již byly dokončeny. Na začátku loňského roku bylo připraveno k nastěhování 169 bytů. Poslední, nově vznikající bytový dům Západ, bude dokončen na konci roku 2025 a přinese dalších téměř padesát bytů. Novinkou bude vertikální zahrada na štítové zdi a v pasáži originální umění v podobě designového osvětlení od českých sklářů.

barrandez-aerial-sun-comprim.jpg (520 KB)

“Dělá nám radost, že se stávajícím rezidentům spokojeně žije, noví klienti mají velký zájem o byty druhé etapy a ještě před zahájením stavby už máme splněné podmínky pro financování ze strany banky, což považuji za ocenění našeho projektu a naší práce, které zákazníci věří”, říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates.

"Stavíme pro klienty nejen prémiové bydlení s výhledy na metropoli, ale snažíme se přispět, díky zeleni ve veřejném prostoru, také ke kvalitnímu životnímu prostředí. Těší nás, že po úspěšné spolupráci na první etapě, nyní pokračujeme se stejným týmem, architekty i klíčovými obchodními partnery a stavba už běží na plné obrátky”, doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Financující bankou je opět Raiffeisenbank, hlavními architekty projektu Barrandez-Vous jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera, kteří již s Top Estates spolupracují dlouhodobě a významně přispěli k mnoha prestižním oceněním realizovaných projektů. 

V novém rezidenčním komplexu Barrandez-Vous se potkalo vše a obě etapy mají co nabídnout. Moderní design, vysoký standard bydlení s výhledy na Prahu, garáže a parkovací stání pro elektromobily, přírodu, soukromé zahrady i nový park ve vnitrobloku s relaxačními zónami, skvělou dopravní dostupnost do centra i přírodní rezervace v okolí.

Více o projektu www.barrandez-vous.cz