Rezidenční projekt Barrandez-vous je nominován na Realitní projekt roku 2021

Praha, 27. října 2021 - Po úspěšných developerských projektech z předchozích let získává Top Estates další nominaci na ocenění, tentokrát s rezidenčním projektem Barrandez-vous, který snoubí moderní architekturu, exkluzivní bydlení a přírodu v unikátní lokalitě pražského Barrandova.

Projekt Barrandez-vous je nominován do 11. ročníku soutěže Realitní projekt roku 2021, která je přehlídkou nejlepších developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky.

Ocenění se udělují ve třech soutěžních kategoriích: Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Nominováno bylo 53 projektů - z celé České Republiky. Vítězné projekty jednotlivých kategorií budou známy již 9. prosince 2021 a slavnostní vyhlášení výsledků soutěže za účasti médií proběhne při příležitosti Realitního kongresu v lednu 2022. Nominované projekty bude hodnotit jak odborná porota, tak veřejnost, prostřednictvím on‑line hlasování až do konce listopadu.

Projekt Barrandez-vous můžete i Vy podpořit svým hlasováním zde.

"Velmi si vážíme získaných ocenění z minulých let, která jsou pro nás velkou motivací pro realizaci dalších projektů a věříme, že se nám podaří uspět i v letošním roce", říká Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates Group.

Autory Barrandez-vous jsou jedni z nejlepších profesionálů v oboru architektury, kteří získali již mnohá ocenění a jejichž projekty jsou známé pro svoji originalitu a kvalitu. Projekt zpracoval tým ateliéru Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových, interiéry společných prostor rezidenčních domů navrhl ateliér Machar&Teichman Architects, krajinou architekturu Atelier Flera pod vedením Ferdinanda Lefflera.

Developerskou a stavební činnost zajišťuje společnost Top Estates Group s profesionálním týmem odborníků se zkušenostmi s mimořádnými stavbami nejen v ČR, ale i zahraničí.

"Při přípravě projektu jsme společně dbali nejen na maximální využití prostoru, ale především na každodenní pocity našich klientů. Zeleň s parkem a možnost relaxace se proto staly centrálním motivem rezidenčního projektu Barrandez-vous a jsme rádi, že se nám daří tento záměr naplnit", říká Petr Teplý, spoluzakladatel společnosti Top Estates Group.

Projekt Barrandez-vous nyní roste na východním okraji pražského Barrandova mezi ulicemi Kurandové, Kabátové a Borského. Jedná se o dvě rezidenční budovy v organickém tvaru, s celkem 169 nadstandardními byty. Téměř každá bytová jednotka poskytuje prostor pro venkovní relaxaci, a to formou předzahrádek, teras, či lodžií. Světlo a slunce za velkoformátovými okny dodává vysokému standardu interiérů ještě další rozměr. To vše v harmonii s kvalitou provedení a funkčním dispozičním řešením bytů. Harmonogram výstavby aktuálně běží podle plánu a jsou již vyhlíženy další milníky v projektu - kolaudace a předání bytových jednotek budoucím majitelům na konci roku 2022.

 
www.barrandez-vous.cz
www.topestates.cz